У Німеччині створять першу в Європі дорогу для електровантажівок

Уряд Німеччини збирається будувати потужні зарядні станції на трасі A2, яка з’єднує Берлін та Рурську область. Автомагістраль першою в Європі стане повністю адаптована до руху важких електровантажівок, пише Свідок.

Метою проекту «Високошвидкісна зарядка в міжміських перевезеннях» (HoLa) є проектування, будівництво та експлуатація високопродуктивної зарядної інфраструктури для далекомагістральних акумуляторних електровантажівок.

Зокрема, проектом HoLa передбачається будівництво в чотирьох місцях уздовж 500-кілометрової федеральної автомагістралі A2 високопродуктивних пунктів із так званою мегаватною системою зарядки (MCS). Зарядні пункти будуть організовані в існуючих місцях відпочинку далекобійників. Транспортні засоби зараз з’їжджаються туди на обов’язкові перерви, тому організувати там підзарядку вважається оптимальним варіантом. Таким чином, перевезення між столицею Німеччини і економічним центром країни стануть беземісійними (тобто без використання ДВС) і без участі водню.

Нові німецькі зарядні пристрої називаються Megawatt Charging System, скорочено MCS. Це зарядки з потужністю до 4,5МВт, з максимальною напругою 1500В і силою струму 3000А. Ця технологія була розроблена спеціально для електровантажівок та електробусів, оснащених батареями великої місткості.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка