У Німеччині розробили органічні фотоелектричні елементи, які швидко інтегруються у скло

У Німеччині розробили нову технологію, яка дозволяє швидко, легко і гнучко інтегрувати органічні фотоелектричні елементи (OPV) у будь-який скляний формат і фасад.

Нове виробництво запустить компанія ARMOR Solar Рower Films GmbH з Кітцінгена, відома під торговою маркою ASCA ®, передає world-energy.org

Сонячна енергія виробляється органічними сонячними елементами на основі вуглецю, які наносяться дуже тонкими шарами на тонкі плівки з використанням спеціального процесу друку. "За допомогою скляних балюстрад ARMOR ASCA закриває пробіл у конструкції фасаду, - говорить Мартін Сульцер, який очолює відділ технічних продажів Bischoff Glastechnik GmbH(BGT), виробника для будіндустрії прозорих скляних модулів, які генерують енергію. - Вперше безпечне скло для висотних будівель також може генерувати енергію".

Модулі ідеально підходять для фасадів, тому що вони привабливі, а також завдяки їх технічним властивостям не відбувається повної втрати потужності навіть при частковому затіненні, пояснює він.

На відміну від звичайних кристалічних сонячних елементів, органічні сонячні плівки не тільки гнучкі і прозорі, але також можуть бути вигнуті і сформовані за бажанням. Сонячна плівка може бути виконана в синьому, зеленому, сірому і червоному кольорах. Також немає обмежень за формою, довжиною, розміром і дизайном. "Ми можемо виробляти сонячні елементи будь-якої форми, які, таким чином, стають частиною архітектури та дизайну",-пояснює Герман Ісса, старший віце-президент з розвитку бізнесу та управління проектами ARMOR ASCA.

Після завершення проектування систему можна буде встановити приблизно протягом десяти днів. Перші скляні балюстради з вбудованими сонячними плівками були введені в експлуатацію у травні в кондомініумах у Штутгарті-Мерінгені. "Ми раді продемонструвати, наскільки добре наші балюстради працюють у цьому проекті, - каже Герман Ісса. - Це доводить, що наша технологія також чудово працює у комерційному житлі".

На додаток до виробництва компонентів OPV, ARMOR ASCA також планує системну інтеграцію - від прокладки кабелів і технології підключення до інвертора. Сонячна енергія подається у громадську мережу або споживається безпосередньо.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка