У Німеччині побудують сталеливарний завод на водні

У місті Зальцгіттер(Німеччина) побудують завод для виробництва сталі на "зеленому" водні.
 
Контракт на будівництво електролізної установки потужністю 2,2 МВт з протонною обмінною мембраною компанія Siemens Gas and Power підписала з компанією Salzgitter Flachstahl GmbH (SZFG), передає nanonewsnet.

Необхідну електроенергію вироблятимуть сім вітрогенераторів загальною потужністю 30МВт, які будуть встановлені Avacon AG і введені в експлуатацію у 2020 році.

«Проект Salzgitter Wind Hydrogen є важливим будівельним блоком на шляху до виробництва екологічно чистої сталі, - сказав голова правління Salzgitter AG професор Хайнц Йорг Фурманн. - Як показав наш проект SALCOS, ми технологічно можемо значно скоротити викиди CO2 за допомогою водню».

Завод у Зальцгіттері буде виробляти 400 Нм3 водню. Технологія протонної обмінної мембрани якнайкраще підходить для вкрай нестабільної сонячної і вітрової генерації.
 
Передбачається, що завод введуть в експлуатацію до четвертого кварталу 2020 року.

"Скорочення викидів CO2 у всіх галузях промисловості є головним завданням для призупинення глобального потепління, - зазначив Габріеле Шмідель, виконавчий віце-президент з водневих рішень Siemens Gas and Power. - Відновлювані джерела енергії та інноваційні технології, такі як виробництво зеленого водню шляхом електролізу, є важливими компонентами».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка