У Німеччині побудують найбільшу сонячну станцію без пільг

У Вернойхені(Бранденбург,Німеччина) розпочали будівництво сонячної електростанції потужністю 187 МВт.

Проект Weesow-Willmersdorf реалізує постачальник енергії EnBW, передає solarserver

СЕС площею 164 гектари встановлять у 26 кілометрах на північний схід від Берліна. Близько 465000 тисяч сонячних модулів будуть встановлені на висоті близько трьох метрів під кутом 20 градусів до опорної конструкції і зорієнтовані на південь. Сонячні панелі змонтують на чотирьох полях, розділених місцевими дорогами, які як і раніше залишаться загальнодоступними.

Сонячна електростанція у бранденбурзькому Вернойхені має запланований термін експлуатації 40 років.

Проект реалізують без субсидій. "Сонячний парк - наш перший проект відновлюваних джерел без фінансування," - говорить Дірк Гюсевелл, директор з розвитку портфеля генерації EnBW.

Наразі більше 40 компаній займаються будівництвом сонячної станції. "Для нас важлива регіональна додана вартість, - зазначає Дірк Гюсевелл. - Це включає в себе управління будівництвом на місці, забезпечення руху, ландшафтні та ремісничі послуги, аж до утилізації, крім того, на етапі будівництва може одночасно працювати до 150 робітників, а на етапі експлуатації кілька співробітників будуть постійно перебувати на місці для технічного обслуговування».

Для роботи сонячної станції EnBW побудує дві нові підстанції. В даний час компанія прокладає семикілометрову кабельну трасу до Південно-Західної підстанції на марці Блумберг.

Проект реалізуватимуть із спеціальним екологічним супроводом, який гарантує, що всі будівельні роботи не шкодитимуть тваринному та рослинному світу. Йдеться, зокрема, про заповідник «Weesower Luch».

СЕС планують ввести в експлуатацію у 2020 році.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка