У Німеччині планують запустити геотермальну електростанцію потужністю 6 МВт

Розробник геотермальної енергії Deutsche Erdwärme AG (DEW) хоче побудувати геотермальну електростанцію в Грабен-Нойдорфі на півночі міста Карлсруе, Німеччина.

Термальна вода з температурою близько 160 градусів повинна бути відкачана з глибини близько 3500 метрів через свердловину для отримання електроенергії та тепла, а потім повернена через другу свердловину. Компанія поставила собі за мету створити геотермальну електростанцію потужністю 6 МВт, яка може забезпечити електроенергією близько 10 000 домогосподарств, пише World-energy.

DEW – це інноваційна високотехнологічна компанія, яка разом із геотермальними електростанціями зробить свій внесок у необхідний енергетичний перехід і, отже, у захист клімату, - підкреслив керуючий директор Герберт Поль. Над впровадженням проекту Грабен-Нойдорфер працюють найкращі міжнародні партнери.

Проект, для якого були зібрані необхідні екологічні дані, зараз знаходиться на стадії розробки. Буріння свердловин планують розпочати в 2021 році, а електростанція буде побудована до початку експлуатації в 2023 році.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка