У Німеччині частка електромобілів у продажах вперше перевищила 30%

У жовтні 2021 року у Німеччині частка електромобілів у продажах вперше перевищила 30%.

Ці дані опублікувало Німецьке Федеральне управління автомобільного транспорту (KBA), передає news.myseldon.com

Швидко змінюється структура продажів. Якщо ще кілька років тому німці ні в яку не хотіли купувати електромобілі, якщо у 2019 році частка заряджаються електричних машин у загальних продажах склала кілька відсотків, то у жовтні 2021 році вона «полетіла» за 30%, досягнувши 30,4%, включаючи BEV(Battery electric vehicles) і PHEV(Plug-in hybrid electric vehicles), які відносяться до категорії «тих, що підключаються» або «заряджаються від розетки»(англ. рlug-in, їх іноді називають рlugins).

Частка "повних електромобілів"(BEV) склала 17,1%, а підключаються гібридів(PHEV) 13,3%.

Продажі Tesla зросли на 482,9%(з жовтня до жовтня).

В цілому за минулу частину 2021 року частка електромобілів(BEV+PHEV) у німецьких продажах склала приблизно 24,2%. Ще у 2019 році такі цифри було неможливо уявити.

Структура автомобільної галузі змінюється швидко. У всьому світі у першому півріччі 2021 року було продано більше електромобілів, ніж за весь 2019 року.

Згідно зі свіжим прогнозом світової енергетичної трансформації(Energy Transition Outlook 2021) від DNV GL, половина продажів пасажирських автомобілів припаде на електромобілі у 2032 році. З урахуванням нових німецьких даних це представляється досить вірогідним.

Ринок легкових автомобілів знаходиться у стагнації. Ця тенденція спостерігається вже кілька років і криза COVID-19 її посилила. У жовтні 2021 року у Німеччині було зареєстровано 178683 легкових автомобіля, що на 34,9% менше, ніж у тому ж місяці минулого року. Спад відзначається і в приватному, і в комерційному сегментах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка