У Нідерландах запустили систему накопичення енергії з літій-іонними акумуляторами і маховиками

У місті Алмело(Нідерланди) ввели в експлуатацію систему накопичення енергії, яка поєднує літій-іонні акумулятори і механічні накопичувачі (маховики).  

Інноваційний гібридний проект зберігання енергії для обслуговування нідерландського ринку резервних частот реалізувала швейцарська компанія Leclanché спільно з нідерландською S4 Energy, передає s4-energy.

Система являє собою комбінацію технології зберігання літій-іонних акумуляторів Leclanché у поєднанні з накопичувачем маховика S4 Energy для забезпечення первинної керуючої потужності для стабілізації частоти TenneT, місцевого оператора передавальної мережі.

Система забезпечує 9 МВт потужності для підтримки стабілізації частоти для TenneT.  


Комбінація з маховиками знижує пропускну здатність і кількість циклів роботи літій-іонних акумуляторів, а також забезпечує покращений профіль використання і більш тривалий термін служби системи.

Акумуляторна система потужністю 8,8 МВт забезпечує накопичення відновлюваної енергії у обсязі 7,12 МВт-год. У поєднанні з шістьма системами зберігання маховиків Kinext компанії S4 Energy, які забезпечують 3 МВт потужності, це допоможе підвищити надійність мережі, захищаючи її від коливань, викликаних перебоями у виробництві відновлюваної енергії. Сполучення маховиків з акумуляторною системою зберігання енергії (BESS) допоможе продовжити термін служби батарей як мінімум до 15 років.

"Поєднання цих двох технологій дає явну перевагу для розширення допоміжних послуг і подальшої інтеграції поновлюваних джерел енергії в мережу",- сказав Даніель Фор, віце-президент з системного інжинірингу компанії Leclanché.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка