У Нідерландах відкрився перший в світі магазин без пластику

У Амстердамі – столиці Нідерландів – з'явився перший у світі магазин без пластику.

Супермаркет, у якому немає жодного товару у пластиковій упаковці, запустили в роботу британська екологічна кампанія A Plastic Planet спільно з голландською мережею Ekoplaza, передає Велика Епоха.

Експериментальний магазин Ekoplaza Lab площею 60 м2 знаходиться у міському районі Уд-Вест і пропонує найширший асортимент продуктів: від м'яса та молочних продуктів до чечевиці, фруктів і овочів. У супермаркеті взагалі не використовуються пластик: полиці зроблені з металу та дерева, а етикетки на товарах - із картону. А найголовніше - майже 700 видів продуктів упаковані у рlastic-free матеріали: від скла до компостованих біоматеріалів.

Рlastic-free магазин допоможе покупцям, які свідомо ставляться до переробки відходів, відмовитися від використання пластику в побуті, впевнений співзасновник A Plastic Planet Сіан Сазерленд (Sian Sutherland). 

"Протягом десятиліть покупців запевняли, що життя без пластику неможливе: сьогодні у секторі роздрібної торгівлі більше 40% усієї упаковки зроблено із пластику, - каже він. - Підхід plastic-free розвіює цю ілюзію".

Другий магазин, який, як очікується, буде розташований у Гаазі, відкриється у червні 2018 року. Також мережа Ekoplaza сподівається незабаром відкрити відділи рlastic-free у 74 супермаркетах. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка