У Нідерландах почали будувати острови з сонячних електростанцій

У Нідерландах на Андейкському водосховищі розпочали будівництво найбільшого у світі архіпелагу островів з сонячних електростанцій.

Розташовані на водній поверхні у вигляді ділянок суші 73500 фотоелектричних панелей завдяки трекерній системі слідкуватимуть за сонцем, передає UA Energy

«Система стеження складається з трьох спеціальних буїв, які тросом прикріплюються до якоря, - пояснюють розробники. - Трос виконує дві функції: утримує всю «сонячну» конструкцію на одному місці і повертає її, спрямовуючи панелі до сонця – ми створили спеціальний алгоритм, який спрямований на контроль положення площини панелі і регулювання її за необхідності».

На першому етапі встановлять три острова діаметром 140 метрів. Щоб не порушувати тонку і складну екологічну систему водосховища, сонячні панелі не будуть займати більше половини поверхні води.

У архіпелазі сонячні панелі будуть максимально захищені від поганих погодних умов, якими славиться Андейкське водосховище. В ході випробувань пілотна СЕС витримувала пориви вітру, швидкість яких сягала 96 км/год. Охолоджувати панелі буде вода.

Три сонячні острови планують ввести в експлуатацію у листопаді 2019 року. Керівники проекту вирішили запусти СЕС після закінчення міграції птахів.

Передбачається, що потужності трьох плавучих сонячних станцій повинно вистачити для задоволення енергетичних потреб 10 тисяч сімей.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка