У Миколаєві з’явилась школа з датчиками, які показують температуру, рівень CO2 та вологість у класі

У Миколаєві відремонтували та комплексно термомодернізували школу №60 - у кожному класі встановили електронні термостати, радіатори з елементами терморегулювання, а також датчики, які показують температуру, рівень CO2 та вологість.

Перший заклад соціальної сфери модернізували за кошти міського бюджету у рамках програми з енергоефективності, передає mkrada.gov.ua.

У школі також замінили 88 вікон, утеплили фасад, облаштували систему вентиляції з рекуперацією, модернізували освітлення та систему опалення. За оцінкою фахівців, економія енергоносіїв складе 38%.

За словами директора департаменту енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій В’ячеслава Булаха, зараз школа відповідає класу енергоефективності С. «У 2017 році енергоаудит будівлі, яка була зведена 139 років тому і загальна площа якої складає 1200 кв. метрів, показав величезні втрати теплової енергії - клас енергоефективності G, тобто гірше вже нікуди, - пояснив він. - Ми замовили проект реконструкції, отримали позитивний висновок «Укрдержекспертизи та почали працювати».

Наразі розробляється програмне забезпечення для того, аби батьки учнів могли віддалено проконтролювати, в яких умовах перебувають діти.

«Зекономлені бюджетні кошти ми зможемо використати для поліпшення інфраструктури міста, купівлі нових комп’ютерів для школярів, - зазначив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

У школі №60 навчається 220 учнів. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка