У Миколаєві сміття перероблятимуть у електрику

19 серпня Миколаївською облдержадміністрацією було підписано тристоронній Меморандум про співпрацю з ТОВ «ЛНК» в частині будівництва комплексів з переробки твердих побутових відходів, повідомляє оф. сайт Миколаївської ОДА.

Своїми підписами Меморандум скріпили голова облдержадміністрації Вадим Меріков, міський голова Юрій Гранатуров та директор ТОВ «ЛНК» Володимир Баннов.

Читайте також: Замість газу українці можуть використовувати енергію опалого листя

ТОВ «ЛНК»  працює на ринку альтернативної енергетики з 2010 року. Підприємство є лідером в Україні у сфері дегазації полігонів твердих побутових відходів (ПТБВ) та генерації електроенергії з використаного біогазу.

Керівництво ТОВ «ЛНК» звернулося до Миколаївської ОДА з проханням підтримати ініціативу про укладення договору оренди землі площею 0,08 га на 25 років безпосередньо на території ПТБВ для будівництва об'єкта забезпечення життєдіяльності населених пунктів (комплексної інженерної споруди з системою збору біогазу ПТБВ та виробництва електроенергії).

- Важливим фактором є те, що це екологічний проект. У Миколаївській області буде встановлено найсучасніше устаткування. Всі роботи проводяться виключно за рахунок іноземних інвесторів, - підкреслив директор ТОВ «ЛНК» Володимир Баннов.

Збір метану на полігонах ТПВ попереджує пожежонебезпечну ситуацію, а саме - сміттєзвалище не горітиме, а городяни не будуть дихати шкідливими для здоров'я хімічними сполуками, що утворюються в результаті горіння.

Читайте також: Сміттєпереробні заводи мусять бути у всіх українських містах

Голова облдержадміністрації зазначив, що на території Миколаївщини – це перший пілотний проект, який буде втілюватися у життя на базі міського полігону твердих побутових відходів. Вадим Меріков сподівається, що в майбутньому подібні проекти будуть реалізовуватися  і на інших полігонах твердих побутових відходів області.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка