У Миколаєві перша бюджетна будівля отримала сертифікат енергоефективності

У Миколаєві нещодавно термомодернізована загальноосвітня школа №60 стала першою бюджетною установою міста, яка отримала сертифікат енергоефективності.

Урочисте вручення енергосертифікату відбулося 10 жовтня в ході тренінгу з підвищення кваліфікації енергоменеджерів першої ланки бюджетної сфери обласного центру, передає mkrada.gov.ua

"Коли ми розпочинали термомодернізацію цієї школи, то навіть не вистачало літер, щоб визначити, якого класу енергоефективності вона була, - розповідає заступник міського голови з питань енергоефективності Олександр Омельчук.- Сьогодні, після проведених робіт, їй присвоєно клас енергоефективності «С» - трішки не дотягнули до В, але результат дуже хороший, перевірений енергоаудитом".

Енергоаудит був проведений за сприяння Програми розвитку ООН.

«До сертифікату додається також звіт енергоаудиту, який складається з двох томів, - зазначає керівник проекту ПРООН "Енергоефективність у громадських будівлях" Сергій Варга. - Він буде перебувати в школі, а також в департаменті енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій».

Відтепер з енергосертифікатом, який прикріпили на одній із стін школи, зможе ознайомитися кожен охочий.

"Цей сертифікат буде знаходитися у школі, відповідно до чинного законодавства, щоб засвідчити, що атестований аудитор провів сертифікацію і чітко визначив клас енергоефективності будівлі після комплексної термомодернізації, - зазначив керівник напрямку енергомеджменту проекту "Енергоефективність в громадських будівлях" Програми розвитку ООН та глобального екологічного фонду Ігор Черкашин.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: