У Миколаєві ентузіаст висадив за рік 500 саджанців дерев

За 2019 рік легендарний миколаївський озеленювач Вадим Сердцев висадив близько 500 саджанців дерев.

Навесні і восени ентузіаст садить в'язи, передає 0512.com.ua

"Посадковий сезон триває все літо, - розповідає Вадим Сердцев. - Саджанці я вирощую на дачі у пляшках, у яких потім відрізаю денце, розрізаю їх уздовж і засипаю землею деревце".

До зеленого руху почесний громадянин міста долучає школярів, студентів. «У школах я проводжу бесіди на екологічні теми, а потім ми виходимо і садимо разом з дітьми дерева на шкільному подвір’ї, біля медичних закладів, у парках та скверах, - розповідає Вадим Сердцев. - Діти дуже зацікавлено слухають і потім із задоволенням колупаються разом зі мною у посадці, мені подобається спілкуватися".

У зеленій справі Вадиму Сердцеву допомагають сини, дочки, онуки, а цьогоріч ще й два правнука народилося. Його ініціативу зробити Миколаїв найзеленішим містом України підтримують й миколаївські активісти та просто небайдужі люди. Зелений рух "Справа Сердцева" міцніє.

Намагається допомагати Вадиму Сердцеву і міська влада. Раніше навіть виділяла машини для поливу саджанців. "Необхідно замінити старі, аварійні тополі вздовж Центрального проспекта на в'язи, саджанців яких у місті багато і які дуже швидко ростуть, - закликає він. - Мрію також про оновлення скверу Вітовського у Корабельному районі, в якому люблю гуляти, і відновлення біля БК "Молодіжний" світломузичного фонтану, який кілька років не працює". 

За все своє життя Вадим Сердцев, якому 14 січня виповнилося 90 років, висадив у Миколаєві власними силами більше 20 тисяч дерев.

Звання «почесного громадянина Миколаєва» легендарному озеленювачу присвоїли у 2019 році.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка