У Мексиці підвищать ефективність геотермальної станції завдяки цифровому моніторингу

В Мексиці геотермальна електростанція Domo-de-San-Pedro потужністю 27 МВт максимально підвищить ефективність завдяки цифровому контролю і моніторингу.

Цифрове рішення MHPS-TOMONI впровадить японська Mitsubishi Hitachi Power Systems, яка володіє розташованою на півдні штату Наяріт станцією, передає ruscable

"Продуктивність геотермальних електростанцій має тенденцію погіршуватися з плином часу у зв'язку з впливом газу і рідинних домішок, причому цей процес протікає у кожній з електростанцій індивідуально і складно прогнозується, - зазначив генеральний директор електростанції Domo-de-San-Pedro Хосе Мануель Лізі Кастро. - За допомогою нового рішення можна буде відстежувати ключові показники об'єкта у режимі реального часу і виконувати прогностичне технічне обслуговування, своєчасно попереджаючи можливі збої».

Розроблені для теплових електростанцій програми MHPS-TOMONI будуть надавати щоденну діагностичну інформацію про стан та експлуатаційні характеристики геотермальної електростанції. Очікується, що це дозволить збільшити інтервали між необхідними техоглядами і поліпшити роботу електростанції загалом.

Електростанція Domo-de-San-Pedro - це перша приватна геотермальна електростанція в Мексиці, яка була побудована компанією MHPS у 2016.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка