У Маріуполі збільшили компенсацію за "теплими кредитами" з міського бюджету до 50%

У Маріуполі для об’єднання співвласників багатоквартирних будинків збільшили розмір відшкодування за "теплими кредитами" з 30% до 50%. 

Таке рішення було прийнято міськрадою на початку січня, передає Україна Комунальна.

Відтепер ОСББ Маріуполя зможуть отримати найбільшу компенсацію від держави за "теплим кредитом": щонайменше 40% - з державного бюджету та 50% - з міського, зазначають у мерії. 
«Це унікальний шанс утеплити будинки фактично за 10% від вартості необхідних матеріалів та обладнання, - наголошують у міськраді. - У 2018 році на реалізацію цієї міської програми бюджетом Маріуполя передбачено 295 тисяч гривень».
Згідно з умовами програми, ОСББ Маріуполя зможуть одержати компенсацію за "теплим кредитом" для проведення таких робіт, як комплексна термомодернізація будинку, заміна вікон на енергоефективні, встановлення ІТП, лічильників тепла, модернізація освітлення тощо.

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук привітав рішення міської ради збільшити співфінансування для утеплення ОСББ. 
«Влада на місцях усвідомлює значущість питання енергоефективності та готова допомагати громаді, - наголосив він. - Ми бачимо справжню синергію дій Уряду та місцевої влади: держава надає відшкодування, а ОСББ утеплюються, зменшуючи енергоспоживання та заощаджуючи на сплаті за комунальні послуги».
 


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка