У Львові запустили велопатруль

У Львові запустили велосипедний патруль.

Патрульні  взяли участь у «Велодні Львова - 2018», подолавши 20-кілометровий маршрут з усіма велолюбителями 20 травня, передає УНІАН

А вже в понеділок, 21 травня, велопатруль стежитиме за громадським порядком у центрі міста, у скверах та парках. Щодня на патрулювання вулиць будуть виїжджати два велопатрулі (4 людини).

"Хлопці та дівчата пройшли відповідну підготовку, - каже начальник Управління патрульної поліції у Львівській області Роман Пилипенко. - Є певні особливості патрулювання на велосипедах".

Обладнання, форму та екіпіровку для поліцейських забезпечила Консультативна місія Європейського Союзу (КМЕС). В кінці минулого року КМЕС передала Патрульній поліції Львівської області, велосипеди, комплекти уніформи та інше обладнання вартістю понад 380 тисяч гривень (12 000 євро).

Передане обладнання є частиною постійної допомоги від Консультативної місії ЄС у впровадженні однією з кращих європейських практик взаємодії поліції з громадою (community policing). Модель правоохоронної діяльності community policing спрямована на посилення зв'язків поліції з громадськістю.

Велопатруль поліпшить ситуацію з безпекою у Львові та забезпечить якомога найкращі послуги громадянам, зазначає координатор регіонального представництва Консультативної місії Європейського союзу у місті Львові Матс Люнгвальд.

«Саме за допомогою велосипеда патрульна поліція зможе покращити комунікацію з громадянами", - впевнений він.

Завдяки Проекту підтримки підготовки поліцейських (РТАР) канадськими тренерами і командирами велопатрульних підрозділів у 2016 році були розроблені і проведені перші спеціалізовані курси для поліцейських велопатрульних в Україні, а згодом створено перший курс підготовки інструкторів поліцейських велопатрульних.

Влітку 2017 року підготовку за інструкторськими курсами пройшли семеро патрульних з різних міст і за результатами двотижневої інструкторської практики, яка була проведена під наглядом канадських наставників, отримали відповідні сертифікати. Серед них був й інструктор поліцейських велопатрульних для міста Львова Назарій Прінь, який в свою чергу влаштував п'ятиденний спеціалізований курс підготовки підрозділу для львівського велопатруля.

Навчальними матеріалами велопатрульних забезпечив проект РТАР.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка