У Львові запускають проект з переробки харчових відходів підприємств

У Львові мають намір збирати, переробляти та утилізувати харчові відходиякі утворюються внаслідок діяльності підприємств, установ та організацій міста. 

Про запуск відповідного пілотного проекту йдеться у рішенні, яке виконавчий комітет міськради ухвалив у середу, 7 березня, передає Високий Замок

Зокрема, Львівське комунальне підприємство "Зелене місто" має укласти договори з організаціями, які продукують харчові відходи, організувати їх збирання, оброблення (перероблення), утилізацію та видалення. 

На даний момент проект не передбачає збір харчових відходів, які продукують мешканці обласного центру, зауважує директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич. 
"Для організації у Львові пілотного проекту з організації вивезення, утилізації й перероблення харчових відходів до нас звернулась громадська організація "Пермакультура в Україні", - пояснює фахівець. - ЛКП "Зелене місто" погодилося організувати збирання харчових відходів, їх транспортування на полігон, наприклад, на полігон села Воля-Гомулецька, де є екологічний коледж, та переробку".
Аби розпочати процес, львівське комунальне підприємство має організувати збір та перевезення відходів, а також миття контейнерів.

"Ми давно замислювалися над зменшенням відходів, які вивозяться на полігон, - повинна бути екологічна переробка, щоб компост можна було використовувати у подальшому, - розповідає Ірина Кулинич. – Хоча для пілотного проекту кошти ще не залучені, ми обов'язково прорахуємо кошторис, аби укласти угоди з перевізником, аби мати контейнери, які перевізник буде збирати і відвозити на полігон (це орієнтовно 10 км від Львова)". 
Проект триватиме впродовж року, а в разі успішності – його буде продовжено, зазначає Ірина Кулинич.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка