У Львові проект сміттєпереробного заводу пройшов будівельну експертизу

Проект будівництва сміттєпереробного заводу у Львові пройшов комплексну державну будівельну експертизу та отримав позитивний експертний звіт.

Проектну документацію ''Будівництво механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вул. Пластовій, 13'' розробило ЛКП ''Зелене місто'', передає КуПол

''Раді повідомити про завершення робіт із розроблення та затвердження проєктної документації стадії "ТЕО" за проєктом будівництва сміттєпереробного заводу у Львові, - зазначив директор ЛКП ''Зелене місто'' Вадим Ноздря. - Комплексна державна будівельна експертиза проектно-кошторисної документації, яка тривала з липня 2019 року, завершена, проект затверджений для подальшої реалізації у межах визначених техніко-економічних показників''.

Згідно з проектом, на ділянці площею 9,66 гектари планують побудувати механіко-біологічний комплекс перевантаження та переробки ТПВ потужністю 250 тис. тон на рік. Загальна площа забудови становить 21 902 квадратних метрів, тривалість будівництва - 24 місяці. На додачу буде створено144 нових робочих місць. Загальна кошторисна вартість будівництва усіх стадій, включно з вартістю будівельних робіт та устаткування, становить 1,167 млрд гривень.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: