У Львові можна безкоштовно винаймати велосипед у системі NextBike

У Львові можна безкоштовно взяти на прокат велосипед.

Нову послугу для постійних користувачів муніципальних станцій велопрокату запровадила компанія Next Bike, передає 032.ua

Відтепер власники абонементу мають можливість щодня впродовж години користуватись велосипедами безкоштовно. 
«При наявності абонементу, який коштує 250 гривень на місяць і 800 гривень – на сезон, можна годину їздити велосипедом безкоштовно, а кожна наступна година прокату коштуватиме 5 гривень», - пояснює генеральний директор NextBike Роман Сав'як.
Разом з тим, одноразові поїздки на велосипеді у системі NextBike стали вдвічі дешевшими. 
«Нововведення стало результатом проведеного моніторингу, в ході якого ми дізнались, що велосипедисти Львова витрачають в середньому 45 хвилин щодня на поїздку до пункту призначення, - розповідає він. – Відтак, для незареєстрованих користувачів ціну на першу годину використання двоколісного знизили з 50 до 20 гривень, а кожна наступна година обійдеться у 50 гривень».
Сьогодні велосипедна система Львова починає конкурувати з громадським транспортом, наголошує Роман Сав'як. «Львів'яни пересідають на велосипеди і місто розвантажується»,- зазначає генеральний директор NextBike.

На даний момент у системі NextBike, яка об’єднує 24 станції міського велопрокату у обласному центрі, зареєструвалося близько 10 тисяч львів'ян. Наразі компанія працює над встановленням додаткових станцій у віддалених районах Львова.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка