У Львові будуть економити тепло з допомогою французів та шведів

Згідно повідомлення міськради Львова, 9 липня у місті стартував проект модернізації теплопостачання за участю ЄБРР та двох іноземних компаній. 

Для реалізації проекту планують використати 30 млн.євро (частина з них будуть грантовими). Передбачають виконати модернізацію мережевих трубопроводів тепла, провести зміни  у виробництві тепла, встановити ІТП в будинках, застосувати диспетчеризацію обліку і виробництва. 
Виконавцями проекту будуть французька компанія «Eжіс» спільно зі шведською компанією «Свеко», котрі допоможуть реалізувати його для «Львівтеплоенерго».
 
За результатами проекту повинні добитися наступних позитивних змін: 
- зменшити тепловтрати тепла, води, електроенергії; 
- збільшити реалізацію електроенергії; 
- зменшити витрати на ремонт та обслуговування.
Закупівлі для реалізації проекту будуть проводитися на тендерній основі. В наступному році почнеться етап виконання робіт.

Ще в 2008 році розпочали підготовку до такого проекту. ЄБРР і шведська компанія  AF Consult визначили, що саме потрібно змінити для якіснішого теплопостачання. Вибрано шлях, на основі котрого будуть встановлені ІТП, замінені всі прибудинкові і частина центральних трубопроводів, запрацює когенераційна установка. Реалізовувати проект будуть у великому спальному районі, Сихові. 

rekon.jpg
Мешканці отримають можливість керувати температурою. Це автоматично зменшить використання тепла і зекономить гроші. Гаряча вода буде постійно, її підігріватимуть безпосередньо в будинку. 
Після економії, котру отримає «Львівтеплоенерго» і мешканці Сихова, планується фінансувати інші мікрорайони. Виробництво електроенергії за допомогою когенерації дасть також здешевлення вартості тепла, отриманого на основі використання в цій установці газу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка