У Луцьку представили першу українську електровантажівку із запасом ходу 220 км

Першу українську електричну вантажівку, виготовлену для данської компанії Banke Electromotive, у Луцьку представила корпорація «Богдан». Електромашина ERCV27 призначена для механізованого завантаження твердих побутових відходів. Вона працюватиме у містах Європейського Союзу.

Електровантажівка може розганятися до до 80 км/год. Запас ходу без підзарядки тягових батарей при повній допустимій масі становить 220 км, а термін їх експлуатації сягає 12 років. Вантажівка обладнана комбінованою вентиляцією, водяними опалювачами, системою відеонагляду та кондиціонером. Машина ERCV27 відповідає сучасним технічним стандартам і виготовлена згідно з європейськими екологічними нормами. Електровантажівка вже отримала схвальні відгуки у замовника – Banke Electromotive. Після завершення сертифікації у Данії розпочнеться її серійний випуск у рамках масштабного контракту з європейською компанією.

«Оскільки з 2025 року в містах ЄС планують заборонити рух автівкам з дизельними двигунами, то виробництво таких вантажівок є не просто перспективним напрямком, а й необхідністю в умовах новітнього ринку», – зауважили у прес-службі «Богдану».

В Україні подібна техніка поки що не викликає значного інтересу, хоча компанія «Богдан» готова виготовляти її і для українських міст.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка