У Лондоні з’явилась вулиця із зарядками для електромобілів на кожному ліхтарі

В столиці Великобританії на вулиці Сазерленд-авеню довжиною понад півмилі встановили зарядки для електромобілів на кожному вуличному ліхтарі.

Проект Electric Avenue, W9 реалізувала компанія Siemens у співпраці з Ubitricity і Вестмінстерською міською радою, передає nat-geo

В лондонському окрузі Вестмінстер вулиця, де у 24 освітлювальні стовпи вмонтували зарядні присторої для електромобілів, отримала нову неофіційну назву "електричне авеню". Це перша вулиця у Сполученому Королівстві, де всі до одного вуличні ліхтарі отримали друге функціональне призначення. Для підключення станцій компанія не демонтувала дорожнє покриття і не прокладала нові кабелі, закладаючи основу для простої і швидкої мережі обслуговування.У зарядці буде встановлений лічильник, який виставить рахунок клієнту за придбані кіловат-години. 

"Ми знаємо, що забруднення повітря в Лондоні наполовину викликане автомобільним транспортом, а Вестмінстер є особливо жвавим районом, - каже Чедрік Нейке, член правління Siemens AG і генеральний директор Siemens Smart Infrastructure. - Хоча ми не можемо вирішити проблему якості повітря відразу, проект "Electric Avenue W9" демонструє, що можна зробити, використовуючи існуючу міську інфраструктури, показує, як будуть виглядати житлові вулиці у найближчому майбутньому, і прискорює перехід на автомобілі з нульовим рівнем викидів".   

Ще дві прилеглі вулиці Лондона мають намір повністю переобладнати під зарядку електромобілів до літа 2020 року.

Згідно з дослідженням Siemens, більше 36% британських автомобілістів планували купити гібридний або електричний автомобіль, причому 40% з них відзначали у якості перешкоди відсутність станцій зарядки. Основний обмежувальний фактор надихнув компанію на реалізацію відповідного проекту.

Примітно, що 80% автомобілістів у центрі Лондона піклуються про якість повітря, а 83% стали більше турбуватися про вуглецевий слід, який залишає їх автомобіль. У Сіті, центрі Лондона, налічується 296 станцій зарядки для електромобілів на вуличних ліхтарях, 24 з яких розташовані на вулиці проекту Electric Avenue, W9.

Всього на вулицях Лондона Siemens встановила понад 1300 елекрозарядок. При цьому майже третина автомобілістів вважає, що поруч з їх будинком або місцем роботи зовсім немає станцій для зарядки електрокарів.

Згідно з прогнозами, до 2025 року у Вестмінстерській міській раді будуть зареєстровані 8 тисяч електромобілів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: