У Києві збудують екологічний офіс із зеленим дахом

У столиці збудують екологічний офіс продажів житлового кварталу Poetica. Будівля на фундаменті із геопаль, що несуть мінімальне втручання в екосистему, матиме розбірний каркас та зелений дах, який зменшуватиме рівень шкідливих викидів, навантаження на міську систему водовідведення, а влітку вберігатиме офіс від перегріву.

Зараз проект під назвою «Стала Континуальність» на початковій стадії реалізації, замовник –компанія Енсо (Enso), архітектура – Dmytro Aranchii Architects. Будівля виглядає як гігантський пандус із зеленим дахом. Озеленення присутнє також і у внутрішньому інтер’єрі й задумано так, щоб в будь-який сезон бути окрасою будівлі і навколишнього середовища.

Серед побажань замовника була ідея легкого монтажу і демонтажу центру продажів для динамічної зміни його місцезнаходження. Тому структуру легко розібрати з мінімальною шкодою місцю встановлення. Головна принада будівлі – зелений дах із злаків.

Покрівля покращуватиме екологічний стан Києва та прийматиме частину навантаження на систему водовідведення, збільшуючи кількість зелених насаджень шляхом використання площі дахів, які займають великі території, але не використовуються для таких цілей. Також, зелений дах сприятиме створенню комфортного простору для відпочинку відвідувачів і працівників центру.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка