У Києві збудували енергоефективний дитсадок нового покоління

У Києві збудували дитячий садок LeapKids з нового покоління з пасивним охолодженням від геотермальної енергії землі, сонячними колекторами та високоефективною системою водоочищення.

Будівля відповідає всім міжнародним стандартам і вражає рівнем інновацій, передає Наш Киев.

У скляному вестибюлі нового дитячого садку розташована ефектна стійка для реєстрації гостей.

Тут багато природного світла і оздоблення з натуральних еко-матеріалів.

"Наш фасад позбавлений прямих ліній і кутів, зате на ньому, як і у справжньому саду, ростуть дерева, - розповідає архітектор проекту Тетяна Григорова. – Ми відійшли від нудних і темних "типових" планувань, давши дітям найнеобхідніше - світло і повітря".

На етапі проектування і будівництва у LeapKids застосували енергоефективні рішення, які дозволять дитсадку бути незалежним від міських мереж.

Інноваційний дошкільний навчальний заклад не має кондиціонерів - їх заміняє система пасивного охолодження "холодна стеля", яка знижує температуру повітря за допомогою геотермальної енергії землі. Для обігріву та гарячого водопостачання використовуються сонячні колектори, а високоефективна система водопідготовки і очищення забезпечує садок якісною питною водою.

Як зазначає команда LeapKids, новий дитсадок пропонуватиме корисне, збалансоване та дуже смачне харчування. Спеціально для дошкільнят дієтолог розробив п'ять різних варіантів меню, в тому числі для алергіків і вегетаріанців, а також для тих, хто дотримується безглютенової дієти. Їжу з добірних біопродуктів готуватимуть досвідчені кухарі. Харчування доставлятиметься у групи на спеціальному ліфті в індивідуальних термобоксах, що повністю виключає контакт персоналу з дитячою їжею.

Освітня концепція садка - непомітне навчання, розповідають автори проекту.

"Команда дитсадку, яка була сформована ще на етапі розробки проекту, націлена працювати в унісон з дитиною, - пояснює керівник проекту Хонората Маслов. - Ми використовуватимемо лише апробовані методики виховання та навчання, які практикують провідні світові фахівці для максимального розкриття можливостей дитини – такий системний, комплексний підхід можливий тільки за наявності потужної матеріально-технічної бази і професіоналів своєї справи".

Особливий акцент робитиметься на навчанні іноземним мовам: унікальний двомовний простір забезпечать, зокрема, вчителі з British Council.

Дитячий садок нового покоління LeapKids відкриють у Києві на початку вересня.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка