У Києві запрацював енергоефективний дитячий садок, який опалюється тепловими насосами

У Шевченківському районі Києва відкрився дошкільний заклад №423, який опалюється тепловими насосами.

Дитсадок на вулиці Дегтярівській, 43-а поєднав у собі креативний простір та домашній затишок, передає Shev.gov.ua

Як наголосив голова Шевченківського району Олег Гаряга, заклад вдалося повернути до комунальної власності спільними зусиллями влади та місцевої громади. «Дитсадок вже понад 20 років не працював за призначенням: до 2014 року будівлю орендувала санітарно-епідеміологічна служба Шевченківського району, а останні два роки вона взагалі не експлуатувалася, - пояснює Олег Гаряга. - У жовтні 2014-го міська адміністрація передала її до сфери управління Шевченківської райдержадміністрації, а ми, в свою чергу, вирішили відновити дитячий садок, бо на Шулявці катастрофічно не вистачало дошкільних закладів й батьки змушені були возити своїх дітей далеко від домівки».

Будівлю, в якій зявився третій поверх, зводили з дотриманням усіх норм енергозбереження: утеплили фасади, встановили економне освітлення та теплонасоси.

«У дитячому садку-яслах № 423 працюватиме 9 груп, розрахованих на 170 вихованців: 1 група дітей ясельного віку від 2 до 3 років; 2 групи дітей молодшого дошкільного віку віком 3-4 років; 3 групи дітей середнього дошкільного віку віком 4-5 років; 3 групи дітей старшого дошкільного віку віком 5-6 років, - говорить Олег Гаряга. – Дошкільний заклад має спортивний та музичний зали, теплі спальні та світлі ігрові кімнати, сучасний харчоблок з технологічним обладнанням, пральні та сушильні машини, медичний кабінет, кабінет практичного психолога».

На реконструкцію закладу, який був побудований у 1964 році, столиця виділила понад 51,6 мільйонів гривень.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка