У Києві встановили 2,5 тис контейнерів для роздільного збору пластику, паперу та скла

У Києві встановили 2,5 тисячі контейнерів для роздільного збору сміття - для пластику, паперу та скла.

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час презентації проєкту, передає Укрінформ

"Вже близько третина будинків Києва сортують і викидають сміття роздільно - близько 500 старих і непрацюючих контейнерів для сортування відходів були замінені на нові і сучасні, - говорить він. – Переконаний, що мешканці столиці підтримають нас і сумлінно кидатимуть пластик до пластику, скло до скла, папір до паперу".

Завдяки роздільному збору відходів місто зможе реально зменшити кількість сміття, що потрапляє на захоронення на полігони, наголошує заступник голови КМДА. «Завдяки встановленим контейнерам ми щомісяця завозимо на три тисячі кубометрів пластику, скла й паперу менше", - розповів він.


Перевізники, які працюють з муніципалітетом, з комунальним підприємством "Київкомунсервіс", підтримали ідею впровадження роздільного збору, зауважує Петро Пантелеєв. «За сортування вторсировини виступили одноголосно – і ПрАТ "Київспецтранс", і ТОВ " Альфатер Київ", ТОВ "Селтік", і ТОВ "Крамар-Еко", і ТОВ "Фірма "Володар-Роз" та ТОВ "Спецкомунтехніка", - перераховує він.

За словами Петра Пантелеєва, на законодавчому рівні необхідно скасувати податок на додану вартість на вторинну сировину, збільшити податок на захоронення, передати екологічний податок на рівень місцевих громад, де розташовані об'єкти поводження з відходами, передбачити фінансову відповідальність виробників товарів у тарі й упаковці та гарантії інвесторам з переробки сміття від муніципалітетів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: