У Києві відбувся табір енергетичних інновацій TeslaCamp, що зібрав понад 200 учасників

1-2 вересня у Києві на відкритому повітрі відбувся табір енергетичних інновацій TeslaCamp. Учасники слухали виступи фахівців в галузі енергетики, знайомились з енергетичними розробками в демо-зоні та відпочивали на території табору, який на 100% живився енергією сонця. Зокрема табір живили 3 сонячні електростанції, які виробили 32,3 кВт*г електроенергії.

Загалом TeslaCamp зібрав понад 200 учасників – це рекордна кількість людей за всі 5 років існування проекту. Захід зробили можливим 16 спонсорів та партнерів.

Відкривав TeslaCamp український національний фінал найбільшого в світі конкурсу «зелених» ідей ClimateLaunchpad. За його результатами восени представлятимуть свої проекти на європейському фіналі в Единбурзі (Шотландія) трикоманди:

- UGrid: рішення для простого розгортання мікромережі на основі класичних мереж, що включає в себе програмну та апаратну складові;

- команда мережі електрозаправок ТОКА, що запропонувала проект розумної системи ефективного розподілення існуючої потужності електросистеми будинків режимі реального часу, яку можна інтегрувати як у старі будівлі, так і в новобудови – «Smart Greed Solution». Проект дозволяє вирішити проблему, що перешкоджає широкій популяризації електрокарів в Україні. Він дасть змогу мешканцям багатоповерхівок заряджати свої електромобілі просто у паркінговій зоні свого житла без потреби коштовного (на рівні 7000 євро) підключення власних станцій до мережі.

- Stock-Factory: платформа для виробників та рітейлерів, яка допомагає оперативно продавати і передавати товари, строк придатності яких наближається до завершення, замість утилізації.

Переможці національного відбору змагатимуться із представниками інших країн (у 2018 їх буде щонайменше 35) за три головні нагороди: €10 000 за перше місце; €5 000 за друге місце та €2 500 – третє місце. Топ-10 команд Ґранд-фіналу запросять до акселератора Climate-KIC, програма якого присвячена комерціалізації клінтеку. У 2017 році таку нагоду отримала українська команда Go To-U Ukraine. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: