У Києві відбудеться тренінг про те, як заощаджувати щонайменше 15% бюджету домогосподарства

Тренінг проводять для лідерів екокоманд за міжнародною освітньою програмою "Стале домогосподарство". Запрошують усіх, хто хоче разом з друзями, сусідами чи просто однодумцями впродовж 8 тижнів змінити стиль життя власних родини на більш сталий і екодружній. 

Давно думаєте над тим, як:
— нарешті розпочати екодружній стиль життя,
— дати раду відходам у вашому домі та навчитись раціонально використовувати ресурси — воду, газ, світло,
— розумно витрачати та заощаджувати гроші і навіть створити власну екокоманду?

Ми розробили просту покрокову програму на 8 тижнів. Дії, які пропонуємо, не потребують ні додаткового часу, ні грошей. Варто просто змінити свої звички.

Гадаєте, це складно? Та припиніть:)) Близько 1 тис. родин Франківщини вже навчились це робити та заощаджують до 15% сімейного бюджету! Тепер усіх своїх сусідів кличуть до участі у "Сталому домогосподарстві".

Ви також можете. 13 грудня запрошуємо на безкоштовний тренінг для лідерів (ведучих) екокоманд у рамках міжнародної освітньої програми “Стале домогосподарство”. Тренінг для усіх, хто підтримує ідеї сталого розвитку та хоче зі своїми сусідами, друзями чи просто однодумцями поекспериментувати і спробувати змінити стиль життя у своїх родинах на більш сталий, ощадний та екодружній.

РЕЄСТРУЙТЕСЬ на тренінг — тут http://goo.gl/vInZnf

ДЕ-КОЛИ: Київ, 13 грудня, субота,
вул. Артема, 52-д (Інститут педагогіки)
ЧАС: з 9.00 до 19.00
КОНТАКТИ координаторів — 063 660 24 98 (Галина), 095 534 09 81 (Олена).
(відеоролик)


ЯК МИ ЦЕ РОБИМО:
1. Ви проходите тренінг. На якому досвідчені тренери ознайомлять вас з програмою, мотивують та навчать, як мотивувати інших розпочати більш сталий стиль життя. А саме — як вести власне домогосподарство раціонально, безпечно для вас та навколишнього середовища, при цьому заощаджуючи сімейний бюджет.

2. З однодумцями, або друзями, або сусідами ви створюєте власну екокоманду — групу з 5-6 осіб.

3. Безкоштовно отримуєте посібник “Порадник екокоманди. Дружні рецепти для життя” для кожного учасника вашої команди і починаєте разом експериментувати.

4. Нам усім легше почати діяти, коли є покрокова інструкція — програма саме так і побудована. У посібнику є шість тем: ВОДА, ЕНЕРГІЯ, ЗДОРОВ’Я, ГРОШІ, ВІДХОДИ та БЕЗПЕКА ПОМЕШКАННЯ.
На кожну з тем ми пропонуємо на вибір чимало порад, які учасники можуть спробувати з власною родиною.

5. Раз на тиждень (за кожною з тем) ви збираєтесь зі своєю екокомандою, щоб обмінятися досвідом, обговорити, що вдається, а що — ні. А також для святкування результатів!

6. Учасники проходять програму за 8 тижнів.

7. Результат— задоволення собою, зміна стилю життя та заощадження коштів.

УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ВЖЕ ВЗЯЛИ понад 900 родин Івано-Франківської області: студенти, домогосподарки, представники ОСББ, екоактивісти, учителі, підприємці, пенсіонери. Тепер ми поширюємо програму на всю Україну.

РЕЗУЛЬТАТИ. З допомогою простих порад програми родини:
на 18% знизили витрати електроенергії;
на 17,3% скоротили використання води на господарські потреби;
на 28% зменшили кількість відходів.

"Стале домогосподарство" — це продовження в Україні всесвітнього руху програми “Екокоманди” (Ecoteam Program), яка на сьогодні успішно діє в Ірландії, Нідерландах, Бельгії, Великій Британії, Іспанії, Швеції, Угорщині, Польщі, В'єтнамі, США та інших країнах. Україна стала 23 країною, що приєдналась до програми.

ОРГАНІЗАТОРИ. Програма реалізується у рамках проекту "Освіта для сталого розвитку в дії" організацією "Вчителі За Демократію та партнерство" спільно з Global Action Plan International (Швеція).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка