У Києві вперше поговорять про свідому моду

8-9 вересня у Києві відбудеться Sustainable Fashion Pad - перша українська платформа про свідому моду та раціональне споживання.

Організований Maker Faire захід проходитиме у ВДНГ, повідомляється на сторінці Facebook

На два дні один з павільйонів стане креативним простором для тих, хто прагне відкрити для себе свідомий lifestyle та переосмислити процес виробництва та матеріального використання.

Досвідом успішних sustainable бізнес-кейсів поділиться Kapsula, Marsala, Ozero, Raw Flaw, ReThink, Fashion Revolution та десятки інших відомих компаній та брендів, а лектори розкажуть як це: вимірювати цінність речей не в грошовому еквіваленті, а оцінювати свій вплив на довкілля, купувати за принципом: чим менше, тим краще.

В рамках Sustainable Fashion Pad відбудетьсялекторій з Марією Маслій (Marsala), Анастасією Деєвою (Raw Flaw), Наталією Гордієнко (Kapsula), Ладою Полтавською (Aesthetic Venture), Дарією Марусик (Fashion Revolution та Soon Store) та іншими.

Воркшопи від українських свідомих брендів: Marsala з Марією Маслій та художником Євгенієм Лапченко, OLK Manufacture з Оксаною Левченею, Kapsula з Наталією Гордієнко та Ozero.

Як зазначають організатори, кожна наша дія сьогодні має невидимий, але реальний наслідок завтра. 

«Щоб зберегти баланс між природою та комерцією, потрібно знати свої можливості раціонального покупця і долучитись до кращого майбутнього планети — через ремесло, спільноту та культуру», - наголошують фахівці. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка