У Києві стартував конкурс стартапів з переробки сміття – прототип для тестування повинен обійтися у 1,5 млн грн

У Києві стартував конкурс інноваційних рішень щодо збору, сортування і переробки сміття - "Чисті вулиці".

Стартапи розглядатимуться в рамках проекту організованого Європейською бізнес-асоціацією та компанією Philip Morris Ukraine і партнером якого виступила американська компанія TerraCycle - один зі світових лідерів у галузі збору та переробки складних для утилізації відходів, передає DreamKyiv

Як наголошують організатори, рішення щодо збору, сортування і переробки сміття повинні бути не лише інноваційні, а й реалістичні та самоокупні.

«Загальна вартість створення придатного для тестування прототипу не повинна перевищувати 1,5 мільйона гривень, термін його виготовлення - трьох місяців, а максимальна тривалість тестового періоду - дев'ять місяців, - пояснюють фахівці. - Переможці отримають підтримку на всіх етапах - до втілення ідеї в життя».

Передбачається, що найкращі рішення зможуть бути реалізовані не тільки в Україні, але й у глобальному масштабі за підтримки TerraCycle.

Заявки на конкурс "Чисті вулиці" приймаються до 25 листопада на сайті ініціативи. Фінал конкурсу відбудеться 2 грудня.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка