У Києві ремонтуватимуть електромережі на електромобілях

У Києві для обслуговування електромереж придбали 11 автівок з електродвигунами.

Renault Zoe й Kangoo Z.E закупив ДТЕК «Київські електромережі» наприкінці 2018 року, передають Обозреватель.

«Сім машин - це спеціальні автомобілі для роботи оперативно-виїзних бригад, а чотири легкові електромобілі отримають бригади майстрів з встановлення та експлуатації лічильників електричної енергії, - йдеться у повідомленні. - Нова техніка дозволить підвищити мобільність та швидкість доставлення персоналу, покращити оперативність роботи на місцях підключень, пошкоджень об'єктів електричних мереж у столиці».

Електромобілі значно дешевші у техобслуговуванні та утриманні, ніж бензинові та навіть газові аналоги, наголошують у компанії.

"Ми трансформуємо колишні обленерго у сучасні сервісні компанії, застосовуючи найкращий європейський досвід і сучасні технології, - підкреслив генеральний директор ДТЕК Мережі Іван Гелюх. - Електромобілі більш пристосовані до умов великого міста та дозволять нашим спеціалістам оперативніше добиратися до аварійних ділянок".

За підрахунками ДТЕК «Київські електромережі», кожна машина підприємства за рік проходить щонайменше 54 тисячі кілометрів. «З електромобілями компанія зможе зекономити на паливі до 85% витрат, на технічному обслуговуванні - до 50% у порівнянні з авто, які зараз працюють на вулицях Києва, - пояснює він. - Ці кошти стануть додатковим ресурсом для подальшої модернізації електромереж столиці, а це допоможе знизити технічні втрати, які є складовою тарифу на електроенергію».На додачу, електромобілі безпечні для навколишнього середовища. "Ми модернізували наш автопарк: електромобілі значно більше підходять для умов міста, ніж звичні УАЗи та ГАЗи - вони легші, трохи менші за габаритами, більш керовані та безпечні, - відзначив генеральний директор ДТЕК Київські електромережі Олександр Фоменко. - Реалізація даного інвестиційного проекту допоможе не тільки забезпечити якісне і надійне енергопостачання столиці, але й зменшити негативний вплив на навколишнє середовище: перехід на електрокари дозволить зменшити викиди СО2 на 230 тон на рік, що дуже важливо для такого великого міста, як Київ".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: