У Києві облаштують 100 собачих вбиралень

До кінця року у Києві мають намір облаштувати 100 зоотуалетів у популярних місцях вигулу собак.

Відповідний проект, який передбачає встановлення металевих зелених конструкцій з контейнером для одноразових пакетів, урною для відходів та інформаційною табличкою, запустили активісти громадської організації "Це наш Київ", пише "Українська Правда. Життя".

Реакція мешканців столиці на собачі вбиральні, які були облаштовані в декількох парках Києва, змусила активістів продовжити роботу в обраному напрямку. "Експеримент перевищив усі сподівання, - каже координатор ініціативи "Це наш Київ" Дмитро Федоренко. - Більше 20% власників почали прибирати за своїми улюбленцями».


На додачу, активісти запустили онлайн-карту, яка допоможе знайти найближчий «собачий туалет» у Києві. Наразі на карті позначені місця більше двох десятків зоотуалетів.

За оцінкою спеціалістів, столиці потрібно майже 500 подібних комплексів.

Згідно з статистикою, з 12 млн українців, які утримують собак, менше 1% прибирають за своїми домашніми улюбленцями. Окрім неестетичного вигляду, собачі екскременти шкодять здоров'ю людини. В 1 грамі собачих фекалій міститься 23 млн бактерій, більшість з яких призводить до поширення кишкових, ниркових та інших інфекційних захворювань.

З наступного року КМДА планує змусити власників собак, які не прибирають за своїми улюбленцями, платити штраф у розмірі 300 гривень.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка