У Києві на даху ТЦ облаштують зелений дах площею 6000 кв.м із літнім ставком

У Києві на вулиці Мечникова на даху ТЦ поміж башт житлового комплексу Signature облаштують зелений дах площею 6 тис кв. м., що матиме різноманітні функції. Проект Знаковий Гай (Signature Garden) розроблено студією Дмитро Аранчій Architects. Знаковим прийомом у ньому є екстенсивне озеленення.

Зелений дах включає в себе неглибокий літній ставок, зону інтелектуальних фонтанів з «режимом бога» (води перед крокуючою людиною плавно розступатимуться); бесідку, що дивиться у бік БЦ Вітрило (Парус), зону інтерактиву з проекціями, що взаємодіють з людьми.

З ресторану можна буде спостерігати за виставами, що відбуватимуться в «печері». На даху буде три оглядових майданчики і місце для постійних та тимчасових мистецьких експозицій. Розмістять там і модульний пересувний спортивний майданчик.

Щоб у спекотну погоду «відсікти» гаряче повітря від житлових башт, їх планують оточити смугами зелені. Між житловими баштами також буде «затиснений» дитячий майданчик, щоб легше було слідкувати за дітьми. 

Перед майданчиком будуть розташовані дерева в пересувних кадках, які разом з пересувними лавами можна розміщувати для облаштування індивідуального затишку та тіні. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка