У Києві на ВДНГ пройде масштабний безкоштовний концерт для популяризації сонячної енергетики

Рівно опівдні у суботу 16 червня на київській ВДНГ зберуться люди, об'єднані спільним прагненням – енергонезалежності свого будинку і своєї країни. Саме цю можливість дають нам сонячні технології генерації енергії. Люди з різних сфер – зірки естради та бізнесмени, активісти та футурологи, урбаністи та підприємці, сім'ї з дітьми. Вони зберуться разом, щоб обмінятися знаннями та можливостями того, як побудувати 100% відновлюваної енергетики в Україні та дізнатися, яку відчутну користь це принесе кожному з нас.

Abilities Camp – це простір можливостей: тут будуть не тільки мотивуючи виступи експертів та відомих людей, які поділяють прагнення до переходу на відновлювані джерела енергії. На кемпі будуть представлені всі можливості для переходу на сонячну енергію – від індивідуальних, якими зможе скористатися кожен українець у своїй квартирі або будинку, до колективних – для спільноти жителів багатоквартирних будинків або промислового підприємства. А ще будуть пісні від зірок і сонячні розваги для дітей.

Про прагнення українців перейти на 100% відновлюваної енергії заявила зі сцени Євробачення-2018 в Лісабоні Руслана. Це прагнення демонструє спільність цілей України та прогресивних країн світу. «У Португалії ми проголосили найважливіший меседж майбутнього. Ми закликали всіх переходити на чисту енергію – енергію Сонця, енергію вітру, енергію миру. Це єдиний шлях бути енергетично незалежними, – коментує Руслана. – Всіх запрошуємо на Abilities Camp. Це простір неймовірних енергетичних можливостей».

100% відновлюваної енергії для України – це не просто мрія. Це цілком реальна мета, підтверджують практики. Уже сьогодні в Україні щорічно практично подвоюється обсяг енергії, виробленої з відновлюваних джерел. І галузь відновлюваної енергетики в нашій країні розвивається так само стрімко, як і в провідних країнах світу.

Задум Abilities Camp – дати людям можливість перейти від намірів до практичних дій. Стати учасником сонячної генерації може кожен, адже серед усіх інших видів генерацій саме сонячна легко масштабується. Перейти на сонячну енергію можна легко – наприклад, встановивши сонячні жалюзі від українського стартапу в квартирі, або поставивши кілька панелей на даху або біля будинку.

Хочете дізнатися більше про можливості сучасного світу і про можливості майбутнього? Приходьте 16 червня на Abilities Camp. Ми починаємо рівно опівдні. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка