У Києві міжнародні експерти ділитимуться досвідом реалізації енергоефективних проектів

Як поліпшити комфорт проживання і якість наших будинків? Чи є ефективні рішення для зниження рахунків за опалення і енергоспоживання? Чи можна убезпечити здоров'я вашої сім'ї і перестати забруднювати навколишнє середовище? Знайти відповіді на ці та інші запитання допоможуть міжнародні експерти у рамках Active House Days, що пройдуть у Києві 23-23 червня, інформує Аin.ua.

За підтримки міжнародного Альянсу активного будинку у столичному Арсеналі зберуться понад 2000 професіоналів сфери ресурсозберігаючого проектування та сталого розвитку. Учасники заходу зможуть відвідати виставку та познайомитися з кращими проектами активних будівель, які отримали офіційне визнання міжнародного Альянсу активного будинку. Щогодини в Арсеналі будуть проводитися екскурсії з коментарями експертів.

Куратором і модератором Active House Days буде білоруський архітектор Олександр Кучерявий, який більше 10 років займається «зеленою» архітектурою та є одним з 20-ти верифікаторів активних будівель в світі. Подія проходитиме в форматі edutainment – навчання і розвага одночасно. Протягом двох днів на лекціях і майстер-класах розглядатимуть об'єктивні параметри активних будівель. Виступатимуть архітектори, інженери і експерти з Данії, Італії, Німеччини, Японії, Малайзії, США, Нідерландів, України і Білорусі. Оскільки проведення Active House Days підтримали й багато українських компаній, відвідувачі зможуть проконсультуватися з технічними фахівцями з усіх аспектів проектування та реалізації енергоефективного будинку. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: