У Києві до грудня можна безкоштовно зарядити електромобіль на чотирьох швидкісних зарядках

До 1 грудня у Києві на вулиці Кіровоградська, 21-А можна безкоштовно зарядити електромобілі на чотирьох швидкісних зарядках.

Протестувати унікальні суперчарджери можна на території мультибрендового автосалону електромобілів в рамках акції «Еко-місяць від Оксіжен», передає Prostobank.ua.

Швидкісний зарядний хаб компанія "Оксіжен" запустила за підтримки Укргазбанку. Чотири зарядки від найбільшого в Європі технологічного концерну Siemens дозволяють заряджати не тільки існуючий електротранспорт з тяговими батареями з робочою напругою до 500 Вольт, а також і майбутній легковий, комерційний і вантажний електротранспорт з тягловими батареями з робочими напругами до 900 Вольт, приміром, спорткар Porsche Mission E.

Як зазначає генеральний директор компанії «Оксіжен Груп» Олександр Вовк, суперчарджер заряджає авто за 30-40 хвилин. 

«Швидкісна зарядка електромобіля стала однією з найважливіших послуг для наших клієнтів, - пояснює він. - Встановлена потужність зарядних портів становить 410 кВт».

Зокрема, нові зарядні станції мають таку кількість портів і потужностей:

• CHAdeMO, 50 кВт – 4 порти

• CCStype 2,50 кВт – 4 порти

• AC43 type 2,43 кВт – 4 порти

• Euro socket 230V – 11 портів

Акція у автоцентрі «Оксіжен» діє до 30 листопада включно, з 12:00 до 19:00 години.  

Запуск найбільшого в Україні швидкісного зарядного хабу для електротранспорту дозволить зробити «зелений» транспорт модним і сучасним трендом й у нашій країні.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка