У Києві банк запустив дахову сонячну станцію потужністю 20 кВт

У Києві Креді Агріколь банк встановив на даху резервного дата-центру сонячну електростанцію потужністю 20 кВт.

Станцію ввели в експлуатацію у серпні 2019 року, передає credit-agricole.ua

Згідно з прогнозами, СЕС генеруватиме 20,6 МВт-год електроенергії у рік.

Станція дозволить банку не лише знизити споживання електроенергії, а й зменшити карбоновий слід на 21 тонн СО2, що еквівалентно автомобільній подорожі на відстань 110 тис км.

«Ми усвідомлюємо всі екологічні виклики та загрози, які постають перед прогресивним світом, тому спрямовуємо значні інвестиції у боротьбу із забрудненням довкілля, - наголосив керівник департаменту загальних послуг банку Креді Агріколь Юрій Дзюба. - Встановлення сонячної електростанції - це перший і далеко не останній наш крок щодо використання відновлюваної енергії для власного споживання банку».

Креді Агріколь Банк в Україні протягом трьох років активно підтримує екологічні програми та створює свої власні у рамках програми КСВ "We Care! Так, у банку діє ініціатива "Дерево за автокредит", в рамках якої банк придбав та висадив на проблемних ділянках Києва 27 150 сіянців та дерев. А по всій мережі відділень Креді Агріколь запроваджено використання паперу з вторсировини та безфосфатних мийних засобів.

У головному офісі Креді Агріколь в Києві діє програма "Green office", у рамках якої було запроваджено сортування відходів. Також завдяки впровадженню ініціативи "Green ridesharing" співробітники офісу подорожують на роботу та додому разом, "розділяючи" поїздку з колегами. За рахунок цього вдається зменшити викиди CO2 та забруднення атмосфери. Крім того, автопарк головного офісу поповнили два Hyundai Ioniq, а також було встановлено електрозаправку, яка безкоштовна та доступна клієнтам і співробітникам банку.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка