У Китаї створили 3D-електромобіль за $1770

Китайська компанія Sanya Sihai вирішила створити найдешевший електромобіль, скориставшись для цього техніко тривимірного друку. Собівартість транспортного засобу з доволі незвичним дизайном не перевищує $1770 (враховуючи друк та збірку авто), повідомляє портал Delo.ua

2.jpg

На створення 3D-електромобіля було витрачено 1,5 місяці роботи, при цьому на друк елементів пішло 5 днів. Основним матеріалом двомісного кузова та деяких інших вузлів є легкий і дешевий композитний матеріал (1/8 від щільності сталі). При розмірах 3,6 м в довжину і 1,63 м в ширину, вага авто становить півтонни. Однак, його максимальна швидкість на сьогодні не втішає та становить всього 40 км/год. 

Варто зазначити, що китайська компанія Sanya Sihai - не перша, хто вирішила надрукувати автомобіль на принтері. Першим був автомобіль Urbee, створений в 2013 році американською дизайнерською компанією RedEye on Demand. У 2014 році вже інша компанія - Local Motors з Арізони – виготовила свій автомобіль під назвою Strati, який надалі будуть виготовляти дрібними партіями або під замовлення. 

3.jpg

За умови, якщо випуск вищезазначених автомобілів буде налагоджений, Urbee2 буде коштувати для кінцевого покупця від $16 до $50 тисяч, а Strati - від $18 до $30 тисяч. На їх фоні китайський прототип під назвою Tyrant Gold можна назвати «народним автомобілем».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка