У Кривому Розі понад 20 навчальних закладів запровадили роздільний збір сміття

У Кривому Розі запровадили роздільний збір сміття у 21 загальносвітніх школах та позашкільних закладах.

Екоурни у навчальних закладах встановили у рамках проекту «Я сортую з «Чистим містом», який, зокрема, передбачає збір чистих пластикових пляшок (від напоїв, шампунів, миючих засобів), тетрапаків, жерстяних банкок (спресованих) та макулатури, передає Перший Криворіжський

Встановлення екоурн для сортування та вивіз вторинної сировини забезпечує Заготівельно-переробне підприємство "Чисте місто".

"Лише впродовж жовня-грудня до екопроекту долучилися 10 навчальних та позашкільних закладів міста: Центр дитячої та юнацької творчості "Гармонія", КЗШ No5, КЗШ No111, КЗШ No10, КЗШ No62, КЗШ No32, Криворізький навчально-виховний комплекс No81, гімназія No91, Покровський ліцей та Криворізький центрально-міський ліцей", - зазначають у ЗПП. 

Паралельно зі всановленням екоурн ГО "Чисте місто" проводила просвітницькі заходи щодо роздільного збору твердих побутових відходів: читала лекції про користь сортування відходів, педагогів, учнів та їх батьків навчала сприймати сміття як вторинну сировину.

При цьому школи проводили внутрішні заходи, заохочуючи учнів до правильного поводження зі сміттям солодощами та грошима. Так, деякі навчальні заклади Кривого Рогу запустили власні екологічні проекти, приміром, "Рік екології" (Криворізький Покровський ліцей), спрямовані на формування екологічної свідомості та відповідального відношення до навколишнього середовища. Реалізація таких проектів дозволяє дітям покращити екологічну ситуацію та заробити кошти на покращання навчального процесу.

Найближчим часом до проекту «Я сортую з «Чистим містом» планують приєднатися ще 5 шкіл.

Примітно, що перші екоурни у трьох школах Кривого Рогу з'явилися у грудні 2016 року.  Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка