У Кропивницькому запустили фотопроект, який вчить свідомо споживати та здавати відходи на переробку

У Кропивницькому мешканців вчитимуть свідомо споживати та здавати відходи на переробку за допомогою фотоілюстрацій та тренінгів.

Фотопроект "UA Recycling: Про усвідомлене споживання та recycling!" запустили влітку, передає ugorod.kr.ua. 

«Ми поширюватимемо не лише фото, а й інформацію про місцезнаходження у Кропивницькому пунктів прийому вторинної сировини, обробки і сортування відходів, - розповідає авторка фотопроекту "UA Recycling" Анна Наконечна. - Будемо показувати, що здавати можна не тільки склотару і макулатуру, а ще й пластмасу, кришечки, батарейки, метал, одяг і взуття, нагадуватимемо про відповідальність за життя на планеті Земля».

Зокрема, пункти прийому речей вже можна знайти на сторінці проекту "UA Recycling" у Facebook.

Приміром, учні 6-В класу з гімназії імені Тараса Шевченка щомісячно здають до 1200 г макулатури та 630 г пластику на переробку. «4,50 грн відправляється до класної скарбнички, а ми радіємо, що зберегли часточку довкілля нашого міста та країни», - зазначає їхня класна керівниця Ольга Івашура.

Організатори запевняють, що можна навчитися менше користуватися ПЕТ-пляшками, одноразовими стаканчиками, соломинками, поліетиленовими пакетами, а придатні для вторинної переробки відходи здавати у спеціальні пункти.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: