У Кропивницькому готують до запуску біогазову станцію потужністю 635 кВт

У Кропивницькому завершують облаштування системи дегазації на полігоні твердих побутових відходів. Вона дозволить покращити екологічну ситуацію в місті через відсутність викидів метану у повітря, ліквідувати загрозу самопідпалу сміттєзвалища, а мешканці навколишніх сіл Завадівки, Кущівки почуватимуться комфортніше через відсутність неприємних запахів з території полігону.

Загальна вартість проекту становить близько 1,9 млн. євро, інформує Міська рада міста Кропивницького. На сьогодні Кропивницький входить до десятки міст України, де полігон для переробки та захоронення твердих побутових відходів обладнано системою дегазації. Крім того, місто в списку лідерів з виконання наказу Кабміну «Про затвердження Правил експлуатації полігонів побутових відходів», згідно з яким всі полігони України повинні обладнати системою дегазації до 1 січня 2020 року.

Ділянка під будівництво системи дегазації полігону ТОВ «Екостайл» виділена минулого року міською радою міста Кропивницький в оренду ТОВ «ЛНК». Попередня встановлена потужність електростанції – 635 кВт. За рік вона дозволяє виробити до 5080 тис. кВт*год. Цього достатньо для забезпечення потреб 1400 осіб електроенергією протягом року. Запустити установку з дегазації полігону планують в липні. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка