У Кремнієвій долині Китаю запустять перший маршрут для автобусів на водневих акумуляторах

У 12-мільйонному китайському мегаполісі Шеньчжень запустять перший маршрут для автобусів на водневих акумуляторах.

Місто, де розташовані штаб-квартири великих інтернет-компаній, безліч стартапів і представництв виробників електротранспорту, вважається Кремнієвої долиною Китаю, передає Сіньхуа.

Згідно з планом, новий маршрут буде запущений у першій половині 2020 року. На початковому етапі роботи автобуси курсуватимуть по Шеньшаньській спеціальній зоні співробітництва. У майбутньому маршрут буде простягатися до міського району Шеньчженя, тоді його протяжність перевищить 100 км.

Перша воднева заправна станція для автобусів, що курсуватимуть за новим маршрутом, буде побудована в Шеньшаньській спеціальній зоні співпраці.

13 листопада було підписано рамкову угоду про стратегічне співробітництво між Шеньчженьською автобусною корпорацією, Шеньчженьською газовою корпорацією, однієї з місцевих технологічних компаній і компанією з виробництва автобусів на нових джерелах енергії.

Згідно з угодою, чотири сторони об'єднають свої зусилля для сприяння експлуатації автобусів, що працюють на нових джерелах енергії, для сприяння будівництву водневих заправних станцій та їх безпечної експлуатації, розробки та впровадження паливних елементів на водні та розвитку інтелектуального виробництва автобусів на нових джерелах енергії.

У 2017 році Шеньчжень завершив переведення наземного громадського транспорту на електричну тягу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка