У Копенгагені збудують еко-поселення з перероблених матеріалів

У столиці Данії Копенгагені відведуть ділянку площею 35 тисяч квадратних метрів у районі Ерестад під еко-поселення під назвою UN17 Village. Його збудують із повторно використаних матеріалів – бетону, дерева та скла, а будівлі використовуватимуть винятково геотермальну та сонячну енергію, пише Хмарочос.

UN17 Village позиціонують як перший будівельний проект у світі, який відповідатиме усім 17 «цілям сталого розвитку», – програмі, ухваленій на саміті ООН 2015 року. Архітектори сподіваються, що модель цього еко-поселення стане прикладом для наслідування в усьому світі.

Поселення складатиметься з 400 квартир. Кожен модуль будинку матиме зелений дах і колектор дощової води, який зможе збирати півтора мільйона літрів на рік. Передбачається, що публічними просторами будуть користуватися не лише жителі будинків, але й усі мешканці Ерестаду. Це має зменшити соціальну нерівність. Комплекс матиме конференц-центр, ресторан, теплиці та заклади для фуд-шерингу – останні мають заохочувати людей вирощувати власні продукти та ділитися надлишком замість того, аби їх викидати. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка