У Китаї запустять хвильові електростанції Eco Wave Power

У Китаї мають намір запустити хвильові електростанції за технологією Eco Wave Power.

Про це йдеться у Меморандумі про взаєморозуміння, який шведська компанія Eco Wave Power підписала з Морським інженерним інститутом CIMC для розгортання пілотної версії своєї технології та просування пілотного проекту для розгортання по всій Піднебесній, передає .

Сторони зобов’язались підготувати і представити пропозиції щодо офшорного застосування технології Eco Wave Power у різних штатах і муніципалітетах Китаю.

В рамках Меморандуму про взаєморозуміння Інститут морської інженерії CIMC представить енергетику Eco Wave потенційним клієнтам і підтримає переговори з існуючими клієнтами і портами CIMC OEI в Китаї.

Дворічна угода між двома сторонами дозволить Eco Wave Power використовувати інженерні послуги CIMC у деяких проектах.

"Співпраця між Eco Wave Power і CIMC OEI відповідає нашому новаторському баченню впровадження інноваційних поновлюваних джерел енергії в Китайській Народній Республіці, - каже Пан Лю Дахуй, головний інженер CIMC OEI. - З 2017 року ми вивчаємо можливість співпраці з розробниками енергії морських хвиль, однак після ретельного дослідження ринку ми вирішили розвивати співпрацю з Eco Wave Power, яку ми розглядаємо як новий перспективний напрямок для галузі".

«Компанія Yantai CIMC Raffles Offshore Limited (CIMC Raffles) поставила понад 100 морських і морських установок, у тому числі 11 глибоководних напівзанурювальних бурових установок, на частку яких припадає 80% одиниць, що поставляються Китаєм, і 25% частки ринку по всьому світу», - додала Інна Браверман, генеральний директор Eco Wave Power. - З такими можливостями розповсюдження на ринку у поєднанні з підходом CIMC до інновацій ми вважаємо, що співпраця з CIMC Raffles може значно зміцнити стратегію проникнення Eco Wave Power на інноваційні ринки з високим рівнем попиту на енергію, а також зміцнити портфель інноваційних рішень CIMC".

Меморандум про взаєморозуміння є частиною зусиль Eco Wave Power з розширення своєї присутності в усьому світі, при цьому компанія раніше підписала угоди про впровадження своєї технології в Ізраїлі, Португалії, Іспанії та Великобританії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка