У Китаї тестують 1000-тонне вантажне судно на електричній тязі та сонячних панелях

На річці Янцзи випробували електричне вантажне судно вантажопідйомністю 1000 тис. тонн на сонячних панелях.

У проектуванні Zhongtiandianyun 001 брала участь китайська державна енергетична корпорація State Grid, передає russian.news.cn

Перше спроектоване і вироблене у Китаї судно живиться від літієвої батареї і суперконденсатора, сукупною ємністю 1458 кВт-год, що еквівалентно 40 електричним автомобілям, та від сонячних панелей.«Цикл зарядки становить 2,5 години, на одному заряді судно може пройти відстань 50 км, - повідомив директор з маркетингу State Grid Лі Яохонг. - Зарядний пристрій допоможе прискорити розвиток електричних суден і в значній мірі скоротить викиди в провінції Цзянсу».


Влада провінції Цзянсу, де проходить найжвавіша ділянка Янцзи, збудувала у восьми містах вздовж річки 4918 станцій електрозарядки для зниження навантаження на навколишнє середовище. Установки будуть забезпечувати близько 57 млн кВт-год електроенергії у рік, що допоможе заощадити більше 20 000 тонн дизельного палива, скоротивши викиди оксинітриду більш ніж на 600 тонн і діоксиду сірки більш ніж на 200 тонн.


Ділянка річки Янцзи в провінції Цзянсу є одним з найжвавіших водних шляхів у світі, що обумовлює сильний тиск на місцеву екологію. Більше 90%в суден приводяться в рух дизельним паливом, основним джерелом забруднення в цьому районі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: