У Китаї побудують хмарочос-місто з сонячними панелями, очищенням повітря і води

У китайському Шеньчжені побудують гігантський хмарочос-місто з сонячними панелями, очищенням повітря і води.

Конкурс на зведення Вежі C на базі важливого ділового та фінансового центру, що обслуговує район Великої затоки Гуандун, Гонконг і Макао, виграло архітектурне бюро Захі Хадід (Zaha Hadid Architects), передає designboom.com

З'єднані "руками" хмарочоси висотою майже 400 м матимуть власну мікроекологію. Така ж висота і у легендарного нью-йоркського Емпайр-стейт-Білдінг.

На всіх терасах багатовимірного вертикального міста будуть розбиті сади з аквапонікою. За словами архітекторів, хмарочоси матимуть екологічний дизайн у виді складних систем природної вентиляції, інтелектуального моніторингу освітлення, ефективного охолодження, збору і переробки дощової води. Сонячні панелі вироблятимуть електроенергію як для самої вежі, так і для прилеглої території.


Крім офісних площ, тут будуть виставкові та конференц-зали, готель, магазини, ресторани і кафе, парковки для електромобілів із зарядними станціями, а також апартаменти. Прямо з вежі можна буде виїхати на громадському транспорті - в неї буде інтегрована станція метро.


Щодня футуристична вежа-місто зможе приймати до 300 тис. осіб.  

Навколо вежі створять багаторівневий ландшафтний парк з луками і зонами відпочинку.


У Китаї компанія zaha hadid architects (ZHA) була оголошена переможцем конкурсу на будівництво "вежі С" на базі shenzhen bay super headquarters base — важливого ділового та фінансового центру, що обслуговує район Великої затоки Гуандун, Гонконг і Макао.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка