У Києві торгівельний центр встановив контейнери для збору одягу

У Києві на території торговельного центру METRO Позняки встановили спеціальні контейнери для збору одягу.

Пілотний проект «Вашому одягу - друге життя» компанія "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" реалізує у партнерстві з благодійною організацією "Фонд "Асперн", який передаватиме зібраний одяг тим, хто цього найбільше потребує, передає TradeMaster

У контейнери можна класти одяг, взуття, тканини, рушники, скатертини та постільну білизну. Організатори наголошують, що речі повинні бути чистими та випраними. Професійні клієнти HoReCa також можуть зробити свій позитивний внесок у цей проект та передати на благодійність текстиль, який більше не використовується у їхніх закладах.

«Запрошуємо всіх дружніх до довкілля людей долучитися до збору одягу для тих, хто цього найбільше потребує, - зазначають у компанії. - Процес здачі одягу доволі простий: щоб стати учасником ініціативи потрібно залишити речі у спеціалізованих контейнерах, які розміщені на території паркувального майданчика торговельного центру METRO Позняки(на проспекті П. Григоренка, 43)».

Проект покликаний спонукати клієнтів та працівників торгівельної мережі до дружнього ставлення до довкілля та свідомого споживання.

"Наші звички впливають на планету, тож починати потрібно саме із себе, - каже комерційний директор "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" Олена Вдовиченко. – Запрошуємо своїх клієнтів і працівників долучитися до збору одягу і допомогти тим людям, які опинилися у складних життєвих обставинах - це ще один крок METRO Україна у впровадженні політики збереження навколишнього середовища, який ми віримо, що дозволить не лише зменшити негативний вплив на планету, а й дасть можливість усім бажаючим допомогти незахищеним верствам населення - дітям-сиротам, багатодітним сім'ям, пенсіонерам, переселенцям та малозабезпеченим людям".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка