У Києві прийматимуть одяг і взуття на утилізацію два дні на місяць

У Києві на вул. Саперно-Слобідська, 25 будуть приймати старий одяг і взуття на утилізацію.

Збір відходів на станції NoWasteRecyclingStation організує громадська організація "Україна без сміття", передає tsn.ua.

"Розпочинаємо прийом одягу на утилізацію високотемпературним спалюванням, - йдеться у повідомленні. – Речі прийматимемо в перші вихідні кожного місяця".

Перший збір відбудеться 29 лютого і 1 березня і триватиме з 10:00 до 15:00. Старий чистий одяг та взуття у непридатному стані, які вже не можна передати комусь, прийматимуть безпосередньо на рампі перед входом на станцію.

Організатори зауважують, одяг може бути з плямами, але без залишків їжі. «Металеві деталі, декор можна не відділяти, якщо вони незначні та є частиною одягу (наприклад, замки, ґудзики тощо), - зауважують вони. - Одяг поштою поки що не приймаємо».

Послуга утилізації одягу та взуття буде платною, оскільки включає в себе роботу з прийому, досортування, логістики та відповідальної утилізації високотемпературним спаленням на підприємстві "Тарком".

Як зазначають у організації, консультанти допоможуть перекласти одяг у відповідного розміру пакет, щоб визначити його об’єм і відповідно вартість. Так, пакет у 120 л обійдеться у 250 грн, пакет 60 л - 125 грн, пакет 20 л - 50 грн. Пакет надається безкоштовно.

Зібраний одяг і взуття відправлять на завод "Тарком", який вже утилізує пластик і має власне обладнання та може приймати текстиль.

На повторне використання 29 лютого будуть приймати: чисті, парні, цілі і лише для дорослих (не менші 36 розміру) шкарпетки у хорошому стані для безпритульних людей, джинси без стрейчу для upcycling для переробки у новий одяг(лосіни/легінси/стрейчеві джинси приносити не потрібно).

Як зазначають в організації "Україна без сміття", на утилізацію потрібно приносити одяг лише у поганому стані і наголошують, що в хорошому стані одяг приймають інші організації, а утрохи гіршому стані можна передати у притулки для тварин.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка