У Києві опале листя почали перероблювати з допомогою каліфорнійських черв’яків

З осені 2021 року зібране у Києві опале листя почали переробляти у біогумус за допомогою спеціальних каліфонійських червяків.

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час інспекції спеціалізованого підприємства, передає ecopolitic.com.ua

«Щороку у столиці накопичується близько 100 тисяч кубометрів опалого листя, яке необхідно переробляти, - пояснює він. - Часто жителі приватного сектора, замість направити листя на утилізацію чи переробку, просто спалюють його: за останній місяць сталось близько 200 пожеж та підпалів трави й листя у приватному секторі та на території екосистем».

За словами Петра Пантелеєва, столиця налагоджує роботу з підприємствами, які здатні забезпечити якісну переробку листя. «Комунальні підприємства вже уклали відповідні угоди, що дають змогу переробляти опале листя, перетворюючи його на біогумус за допомогою сучасних технологій», – розповів він.


Під час інспекції спеціалісти продемонстрували етапність перетворення листя у добрива: складування, обробка розчином та ферментація, а потім вже його переробка на гумус.


Для цього застосовується технологія виробництва компосту та його переробки за допомогою вермикультивування, яке здійснюється з використанням червоних кільцевих каліфорнійських червяків, які з’їдаючи органічні відходи, переробляють його у біогумус, що містить необхідні речовини для насичення ґрунтів.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка