У Канаді запускають систему управління мікромережами з інтеграцією відновлюваних джерел енергії

У Канаді запускають систему управління мікромережами для малих і середніх підприємств з інтеграцією відновлюваних джерел енергії.

Проект для малих і середніх будівель-EcoStruxure ™ Microgrid Solution for Small & Medium Buildings (EcoStruxure ™ Microgrid) реалізує компанія Schneider Electric, передає design-engineering.com

Пропоноване програмне рішення забезпечує просту інтеграцію розподілених енергоресурсів (distributed energy resources, DER) у системи енергопостачання комерційних і промислових будівель, медичних та освітніх установ, забезпечуючи більшу гнучкість енергопостачання, зниження витрат на електроенергію і зменшення викидів вуглекислого газу(CO₂).

«Енергетичний ландшафт зараз зазнає глобальної трансформації і впровадження ВДЕ відіграє вирішальну роль, так як допомагає компенсувати залежність від традиційної генерації і скорочувати викиди вуглецю, - говорить директор з розробки рішень для мікромереж і стратегічного партнерства Schneider Electric Пратап Ревур. - Підприємства збільшують використання розподілених енергоресурсів, але існують певні складнощі з управління ними - програмне рішення EcoStruxure ™ Microgrid є простим в установці і рентабельним, що дозволяє підприємствам зосередитися на отриманні максимальної віддачі від впровадження систем управління енергоспоживанням».

EcoStruxure™Microgrid розроблена Schneider Electric з метою оптимізації управління мікромережами в умовах збільшеної складності управління, обумовленої зростанням розподілених енергоресурсів. Зокрема, програмне рішення забезпечує моніторинг стану мережі загального користування у режимі реального часу та управління підключенням до мережі загального користування або роботою в автономному режимі для забезпечення безперервності бізнес-процесів.

На додачу, EcoStruxure™Microgrid збирає інформацію про погодні умови та визначає ймовірність виникнення серйозних несприятливих погодних умов для своєчасної підготовки системи управління енергоспоживанням до автономної роботи, а також забезпечує зниження витрат на оплату енергоспоживання, контролюючи роботи розподілених енергоресурсів з метою зниження енергоспоживання об'єкта у періоди пікових навантажень і визначаючи оптимальні періоди часу для споживання, виробництва або зберігання енергії з метою зниження загальних витрат на оплату споживаних енергоресурсів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка